Dali träsnitt

261467

DALI, Salvador (1904-1989): Divine Comedy: The Archangel Gabriel, signerad och numrerad Dali 98/150 med blå penna, färgträsnitt, 24,8x18,5 cm, litteratur: Michler/Löpsinger: 1136

Fack 10

Dali träsnitt
Budhistorik (2 bud)

1409901
1402414

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.