Dali träsnitt

261466

DALI, Salvador (1904-1989): Divine Comedy: Angel, signerad och numrerad Dali 98/150 med blå penna, färgträsnitt, 24,8x18,5 cm, litteratur: Michler/Löpsinger 1107

Fack 10

Dali träsnitt
Budhistorik (3 bud)

1402412
1401475
950
1401358
900

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.