Erik Tryggelin blandteknik

261456

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Skyltfönstret, signerad och daterad E.Tryggelin 13/11 1899, blandteknik, 39x27 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Erik Tryggelin blandteknik
Budhistorik (35 bud)
1412130
5 600
1412135
5 400
1412130
5 200
1412134
5 000
1412130
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.