Georg Friedrich Schmidt etsning

261454

SCHMIDT, Georg Friedrich(1712-1775): "Samson accusing his father in law", efter förlaga av Rembrandt 1635, signerad och daterad i plåten GF Schmidt 1756, etsning, bladmått ca 27x20,5 cm

Papper med åldersfläckar

Fack 2

Budhistorik

2014-08-31 kl 13:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.