Erik Tryggelin blandteknik

261453

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Par på gatan, signerad och daterad E.Tryggelin 17/12 1900, blandteknik, 39x27 cm

Pappersveck, en mindre pappersskada.

Konst, Måleri

Fack 1

Erik Tryggelin blandteknik
Budhistorik (1 bud)

1403865
2014-08-25 22:19:56

2014-08-31 kl 15:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.