Bertil Öhlund oljemålning

261451

ÖHLUND, Bertil (1923-2003): "Fragment", signerad Bertil Öhlund, daterad a tergo 1968-69, olja på duk, 45x49 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Bertil Öhlund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1410598
1410595
1401450
1401272

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.