Sixten Haage etsning

261447

HAAGE, Sixten (född 1926): Fönster på fasad, signerad Haage, numrerad 32/50, etsning, ca 22x33 cm

Fack 2

Sixten Haage etsning
Budhistorik (8 bud)
1411570
1405287
750
1411569
750
1405287
700
1411513
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.