Carl Larsson etsning Lisbeth och Kalven

261446

LARSSON, Carl (1853-1919): Lisbeth och Kalven, (Lisbeth spelar teater på logen), etsning, 1909, monogramsignerad i blyerts C.L., 29,6x22,9 cm
Litteratur: Hjert & Hjert 66

Gulnad

Fack 7

Budhistorik (24 bud)
1412258
3 200
1412256
1411969
2 800
1412255
2 800
1411969
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.