Fredrich Specht akvareller av fåglar

261444

SPECHT, Friedrich (1839-1909): (4) Fågelmotiv, signerade F. Specht, akvarell, ca 9,5x8,5 cm

Gulnader

Konst, Måleri

Monter 7

Budhistorik (12 bud)
1411941
1 600
1411948
1411941
1411947
1411941
850

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.