Holger Hvitfeldt Jerichau oljemålning

261443

JERICHAU, Holger Hvitfeldt (Danmark 1861-1900): Medelhavsmotiv, signerad Holger H Jerichau, olja på duk, ca 55x39 cm

Kanter med obetydliga färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

1404679
1402348

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.