Takfotogenlampa

261440

TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, vit glaskupa, stomme i metall, höj och sänkbar

kupan med mindre nagg

Belysning, Taklampor

Rum 3

Takfotogenlampa

Budhistorik (5 bud)
1410294
550
1402299
500
1410293
500
1402299
1401503

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.