Emil Johansson-Thor etsningar

261439

JOHANSSON-THOR, Emil (9), Bergslagen och Söderfors samt Falu koppargruva, signerade, etsningar, signerade i trycket, 24,5x34 cm vardera

Något gulnade

Fack 11

Emil Johansson-Thor etsningar

Budhistorik

2014-08-31 kl 10:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.