Peter Dahl färglitografi

261436

DAHL, Peter (född 1934): "Glaset", signerad Peter Dahl, 47/210, PT, färglitografi, 80x60 cm

Rum 1

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (6 bud)
1412002
1 700
1411253
1 600
1412001
1 600
1411253
1407563

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.