Francisco Corcuera blandteknik och blyertsteckning

261434

CORCUERA, Francisco (Chile, född 1944): (2) Kompositioner, signerade och daterade Corcuera 74 resp 75, blyerts resp. blandteknik, 25x19 resp. 45x34 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (3 bud)

1411309
1402481
1402080

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.