Peter Dahl färglitografier

261431

DAHL, Peter (född 1934): (2) ur Fredmans Epistlar, No 15+16, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm

Fack 11

Peter Dahl färglitografier

Budhistorik (2 bud)

1411215
1401659

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.