Peter Dahl färglitografier

261430

DAHL, Peter (född 1934): (2), ur Fredmans Epistlar, No 17+19, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42x29 cm

Kundcenter

Peter Dahl färglitografier

Budhistorik (8 bud)
1412374
750
1412369
700
1412345
650
1412179
600
1412118
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.