Speglar rokokostil

261419

SPEGLAR, 1 par, 1900-tal, rokokostil, dekor i förgylld pastelage, 54x44 cm

Smärre ytnagg

Speglar

Rum 3

Speglar rokokostil

Budhistorik (6 bud)
1411825
550
1410424
500
1404346
450
1404275
1401696

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.