Lyktor i järn

261405

LYKTOR, 2 st, järn, 1900-tal, den med väggmontage med dekor av lykthus krönt av pilbågsskytt, höjd 42-45 cm

Slitage, skador, den hängande lyktan med sakand upphängningsanordning

Belysning

Rum 3

Lyktor i järn

Budhistorik (3 bud)

1411952
1402511
1401857

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.