Olle Bonnier litografi

261399

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier samt O.B -56, ea, färglitografi, bladstorlek 41x38 cm

Fack 11

Olle Bonnier litografi

Budhistorik (8 bud)
1411492
1411422
750
1403573
700
1403573
500
1410832
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.