Georgij Fetco oljemålning

261396

FETCÒ, Georgij (född 1923): Spanskt landskap, signerad och daterad G. Fetcò 50, olja på pannå, 58x87 cm

Konst

Fack 6

Georgij Fetco oljemålning

Budhistorik

2014-08-31 kl 21:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.