Lennart Rodhe serigrafi

261395

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1981, 49/75 serigrafi, 30x42 cm

Saknar glas

Fack 16

Lennart Rodhe serigrafi
Budhistorik (2 bud)

1404157
1402478

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.