Karmstol 1900-talets mitt

261394

KARMSTOL, 1900-talets mitt, pärlspikad dekor, grön skinnklädsel, sitthöjd 45 cm

Skador och slitage

Rum 6

Karmstol 1900-talets mitt

Budhistorik (4 bud)

1411879
650
1411877
550
1411874
500
1411873

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.