Jan Hatvani oljemålning

261390

HATVANI, Jan (1903-1969): Kaffepanna i mörkret, signerad J Hatvani, olja på pannå, 55,5x46 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Jan Hatvani oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1412234
2014-08-31 20:15:43

2014-08-31 kl 20:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.