Olof Benander Stockholmsmotiv

261387

BENANDER, Olof (1900-tal): Stockholmsmotiv, signerad och daterad O. Benander 1967, olja på duk, 24x90 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 6

Olof Benander Stockholmsmotiv

Budhistorik (20 bud)
1411475
1 600
1411481
1411475
1 400
1411473
1 300
1411464

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.