Matbord

261383

MATBORD, 1900-talet första hälft, fanér i mahogny, sarg med lådor, utragbar, höjd ca 77, 87x124-231 cm

Utfällbara skivor med slitage, löst ben

Rum 10

Matbord

Budhistorik (39 bud)
1411755
5 400
1411754
5 200
1411749
5 000
1411753
5 000
1411749
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.