Ljusstakar 1800-tal

261382

LJUSSTAKAR, 3 st, 1800-tal, mässing samt järn, höjd 18-29 cm

Järnljusstaken med tennlagning

Belysning, Ljusstakar

Monter 9

Ljusstakar 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
1411990
500
1411989
450
1410427
1404350
1402142

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.