Salongsgrupp Karl-Johanstil

261381

MÖBELGRUPP Karl-Johan-stil, mahogny, skyltmärkta Myrstedt&Stern, soffans längd 218 cm, bordets höjd 74, diameter 100 cm, en rulle med extra tyg medföljer

Fanerskador, fläckar, bruksslitage, bordets metallinläggningar har släppt

Ändringar/tillägg
en rulle med extra tyg medföljer

Rum 9

Salongsgrupp Karl-Johanstil

Budhistorik (3 bud)

1410640
2 400
1403816
1402729

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.