Bokhylla 1900-talets mitt

261365

BOKHYLLA, 1900-talets mitt, fanérad i teak, 2 lådor i sargen, höjd 82, 150x30 cm

Bruksslitage

Rum 5

Bokhylla 1900-talets mitt

Budhistorik (22 bud)
1411433
1 600
1408882
1411431
1408882
1 400
1411204
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.