Sture Wikström olja

261364

WIKSTRÖM, Sture (1921-1993): Komposition, signerad S Wikström, olja på duk, 100x148 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Sture Wikström olja

Budhistorik (2 bud)

1412111
1408880

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.