Marini litografi

261352

MARINI, Marino (1901-1980) efter: Häst mot röd bakgrund, signerad Marino i plåten, litografi, 94x69 cm

Fack 18

Marini litografi

Budhistorik (10 bud)
1411982
1 800
1411437
1 700
1407142
1 600
1407142
1406863

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.