Ishink och champagnekylare

261351

ISHINK, lysterglas av lötztyp, montage förnicklad metall, höjd ca 15 cm, CHAMPAGNEKYLARE, NS, höjd 23 cm

Glaset med sprickor, ej tillhörande lock medföljer, montage med slitage, ishinken med ytskador

Diverse

Rum 7

Ishink och champagnekylare

Budhistorik

2014-08-31 kl 13:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.