Bertil Öhlund oljemålning

261336

ÖHLUND, Bertil (1923-2003): "Les femmes a la source" (Vid skogskällan), signerad Bertil Öhlund, olja på duk, 1972, 130x195 cm

Reva

Konst, Måleri

Visas på begäran

Bertil Öhlund oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1412456
4 400
1412459
4 200
1412456
1412405
1411991

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.