Sideboard

261327

SIDEBOARD, teakfanér, 1960-tal, benställning i bok, invändigt med hyllplan och lådor, höjd 126, 160x44 cm

Ytslitage, smärre fläckar

Rum 6

Sideboard

Budhistorik (12 bud)
1410895
1411784
1410895
1 700
1411539
1 600
1410895

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.