Stolar 6 st

261319

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, teakfanér, stålunderrede, stapelbara

Underrede med korrosion, slitage

Rum 8

Stolar 6 st

Budhistorik (2 bud)

1412272
1412096

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.