Stolar 6 st

261317

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, teakfanér, stålunderrede, stapelbara

Underrede med korrosion, slitage, en stol med skada

Rum 10

Stolar 6 st

Budhistorik (3 bud)

1411207
1411202
1410696

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.