Stolar 6 st Danmark

261312

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, ek, Danmark, sits samt ryggbricka klädd i Josef Frank tyg "Teheran" för firma Svenskt Tenn

Smärre slitage, omklädda

Rum 12

Stolar 6 st Danmark

Budhistorik (22 bud)
1411735
7 000
1411730
6 800
1411734
6 600
1411730
6 400
1411733
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.