Olle Bonnier litografi

261288

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad O. Bonnier EA 4/15, färglitografi, ca 25x77 cm

Fack 1

Olle Bonnier litografi
Budhistorik (13 bud)
1403932
1 800
1403832
1 700
1403483
1 600
1403530
1403483
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.