Sandro Chia handkolorerad etsning och carborundum

261243

CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, signerad och numrerad Chia 44/50, 92x117 cm; oramad

Rum 1

Budhistorik (10 bud)
1412073
5 200
1408577
5 000
1407125
4 600
1406364
1405224
3 600

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.