Danska stolar i par

261242

STOLAR, 1 par, 1960-tal, teak, Danmark, sitthöjd ca 45 cm

Smärre bruksslitage

Rum 6

Danska stolar i par

Budhistorik (1 bud)

1408507
2014-08-29 00:18:25

2014-08-30 kl 10:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.