Oljemålning 1800-tal

261240

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, porträtt av gosse i 1600-tals dräkt, olja på duk, 69x51 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
1409813
6 200
1406971
6 000
1406970
5 200
1406226
4 200
1406225

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.