Svän Grandin oljemålning

261236

GRANDIN, Svän (1906-1982): Arbete på åkern, olja på pannå, signerad Grandin, ca 62x52 cm

Smärre skada

Konst, Måleri

Fack 1

Svän Grandin oljemålning

Budhistorik

2014-08-30 kl 21:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.