Oljemålningar 1700-tal

261233

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR ( 1 par): Porträtt av Jesus och Maria, 1700-tal, olja på duk, ca 29x22 cm; oramade

Skador

Konst, Måleri

Monter 5

Oljemålningar 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
1409848
1404794
1404794
1404793
650
1404792
450

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.