Akvarell 1700/1800-tal

261232

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Figurscen i rokokokläder, 1700/1800-tal, blandteknik, ca 14x20 cm

Något vågigt papper, färgbortfall

Ändringar/tillägg
Färgbortfall, blandteknik

Konst, Måleri

Monter 6

Akvarell 1700/1800-tal

Budhistorik (15 bud)
1410046
1 400
1410042
1 300
1410045
1 300
1410042
1404790

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.