Torrnål av George Clausen

261230

CLAUSEN, George (1852-1944): "Sigmund Beel", signerad och daterad George Clausen 1901, torrnål, bildyta ca 12x15 cm

Monter 6

Torrnål av George Clausen

Budhistorik (14 bud)
1410298
950
1410296
900
1410287
850
1410295
850
1410287

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.