Charlotte Ågård oljemålning

261229

ÅGÅRD, Charlotte (samtida): "Snårskogen", monogramsignerad Å, olja på duk, 61x50 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 3

Charlotte Ågård oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1410688
1400706

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.