Karmstolar gustaviansk stil

261220

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, klädd ryggbricka, klädda armlän och stoppad sits, skuren dekor, hörnfleuroner, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

Rum 5

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (29 bud)
1410229
8 200
1409718
8 000
1409718
7 200
1410228
7 000
1409718
6 200

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.