Bord nyrokoko

261203

BORD på hjultrissor, 1800-tal, nyrokoko, skuren dekor, höjd 74, diameter 43 cm

Ytskador och sprickor

Rum 6

Bord nyrokoko

Budhistorik (2 bud)

1410459
1403609

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.