Vas Karin Björquist

261200

VAS, keramik, signerad Karin Björquist Gustavsberg studiohand, veckad mynning, höjd 20 cm

Tillverkningsspricka i undersida samt kantnagg

Keramik/Porslin

Monter 5

Vas Karin Björquist

Budhistorik

2014-08-30 kl 16:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.