Ljusstakar sengustavianska

261197

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets början, brons och marmor, höjd ca 24,5 cm

Kantnagg

Belysning, Ljusstakar

Monter 5

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (3 bud)

1409829
4 200
1402373
1400112
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.