Verner Panton Louis Poulsen taklampor

261195

TAKLAMPOR, 1 par, "Topan", design Verner Panton för Louis Poulsen, Danmark, höjd ca 19 cm, ena etikettmärkt Louis Poulsen

Repor, slitage

Belysning, Taklampor, Design

Monter 4

Budhistorik (18 bud)
1408438
1402422
1 400
1402422
1400013
1400012
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.